| Certification | CE, ISO |
|---|---|
| Customized | Customized |
| Structure | Horizontal |
| Tube Thickness | 3-50mm |
| Sheet Width | 500-1500mm |
| Sheet Width | 500-1500mm |
|---|---|
| Specification | 1200.00cm * 230.00cm * 260.00cm |
| Usage | Aircondition Cooper Protector |
| Structure | Horizontal |
| Packaging Details | Standard Package |
| After-sales Service | Installation And Training |
|---|---|
| Warranty | 12 Months |
| Condition | New |
| Customized | Customized |
| Automatic Grade | Automatic |
| Screw Diameter | 90MM |
|---|---|
| Processing Type | Extrusion |
| Motor Power | 55KW |
| Frequency | 50Hz |
| Sheet Width | 1000-2000mm |
| Dimension | 20m*2m*2m |
|---|---|
| Used Material | NBR&PVC A/C |
| Screw Diameter | 120MM |
| Condition | New |
| Control System | PLC Control |
| Features | High Efficiency, Energy Saving |
|---|---|
| Motor Power | 55KW |
| Type | Pipe / Sheet |
| Used Material | NBR&PVC A/C |
| Origin | China |
| Voltage | 220V/380V |
|---|---|
| Cooling Method | Water Cooling |
| Raw Material | Steel Pipe |
| Warranty | 1 Year |
| Total Power | 120-300kW |
| Specification | According To Customer′ S Demand |
|---|---|
| Usage | Aircondition Cooper Protector |
| Material | EPDM/NBR |
| Packaging Details | Standard Package |
| Delivery Time | 60days |
| Tube Dia. | 6-50mm |
|---|---|
| Sheet Width | 500-1500mm |
| Flexible Production | Intelligent Manufacturing |
| Usage | Aircondition Cooper Protector |
| Packaging Details | Standard Package |
| Automatic Grade | Automatic |
|---|---|
| Customized | Customized |
| Tube Thickness | 3-50mm |
| Sheet Width | 500-1500mm |
| Tube Dia. | 6-50mm |