| Automatic Grade | Automatic |
|---|---|
| Tube Dia. | 6-50mm |
| Tube Thickness | 3-50mm |
| Transport Package | Standard Package |
| Certification | CE, ISO |
| Power | 380V/50Hz |
|---|---|
| Color | Customized |
| Material | Rubber Foam |
| Automation | Automated |
| Production Capacity | 500-1000kg/h |
| Power | 380V/50Hz |
|---|---|
| Color | Customized |
| Material | Rubber Foam |
| Automation | Fully Automatic |
| Production Capacity | 500-1000kg/h |
| Material | EPDM/NBR |
|---|---|
| Automatic Production Line | Comprehensive |
| Specifications | According To Customer′s Demand |
| Structure | Horizontal |
| Usage | Aircondition Cooper Protector |
| Tube Dia. | 6-50mm |
|---|---|
| Sheet Width | 500-1500mm |
| Flexible Production | Intelligent Manufacturing |
| Usage | Aircondition Cooper Protector |
| Packaging Details | Standard Package |
| Material | EPDM/NBR |
|---|---|
| Structure | Horizontal |
| Automatic Grade | Automatic |
| Packaging Details | Standard Package |
| Delivery Time | 60days |
| Automatic Grade | Automatic |
|---|---|
| Tube Dia. | 6-50mm |
| Tube Thickness | 3-50mm |
| Transport Package | Standard Package |
| Certification | CE, ISO |
| Automatic Grade | Automatic |
|---|---|
| Tube Dia. | 6-50mm |
| Tube Thickness | 3-50mm |
| Transport Package | Standard Package |
| Certification | CE, ISO |
| Used Material | NBR&PVC A/C |
|---|---|
| Transmission Type | Flexible |
| Specification | According To Customer′ S Demand |
| Width Range | 100-1000mm |
| Color | Customized |
| After-sales Service | Installation And Training |
|---|---|
| Warranty | 12 Months |
| Condition | New |
| Customized | Customized |
| Automatic Grade | Automatic |