| Customized | Customized |
|---|---|
| Warranty | 12 Months |
| Controlsystem | PLC Control System |
| Materialtype | Rubber Foam |
| Origin | Qingdao,China |
| Structure | Horizontal |
|---|---|
| Rhythm | Flow Production Line |
| Transmission Type | Flexible |
| Specification | 65*4*3.5m, 80*4*3.5m |
| Capacity | 250 M3/Day |
| Flexible Production | Intelligent Manufacturing |
|---|---|
| Specification | 65*4*3.5m, 80*4*3.5m |
| Transmission Model | Flexible |
| Packaging Details | Standard Package |
| Delivery Time | 80 days |
| Release Form | Pipes And Sheets |
|---|---|
| Advantage | Automatic Continuous Production Line |
| Performance | Soft, Resistant To Bending, Cold, Heat, Waterproof, |
| Can Be Used For | Air Conditioner Pipe Etc. |
| Packaging Details | Standard Package |
| Material | EPDM/NBR/PVC |
|---|---|
| Specification | According To Customer Demand |
| Usage | Pipe, Board, Handles, Sheaths, Sealing Strips |
| Applications | Wide Range Of Product Applications |
| Packaging Details | Standard Package |
| Material | EPDM/NBR/PVC |
|---|---|
| Usage | Air Condition Cooper Protector,Boards, Handles |
| Heating Method | Electric Or Natural Gas |
| Provide | Turnkey Services |
| Packaging Details | Standard Package |
| Material | EPDM/NBR/PVC |
|---|---|
| Usage | Aircondition Cooper Protector,Boards, Handles, |
| Structure | Horizontal |
| Pipes | Inner Diameter 12-108mm, Wall Thickness 6-30mm |
| Sheets | Width 0-2000mm, Thickness 6-50mm |
| Material | EPDM/NBR/PVC |
|---|---|
| Transport Package | Standard Package |
| Type | Pipe |
| Warranty | 12 Months |
| Hs Code | 84119000 |
| Material | EPDM/NBR/PVC |
|---|---|
| Specification | According To Customer Demand |
| Applications | Wide Range Of Product Applications |
| Power Source | Electricity |
| Color | Customized |
| Warranty | 6-12 Months |
|---|---|
| Automatic | Automatic |
| Tube Dia | 16/20/25/32/40/50/63/75/89/110 Mm |
| Material | EPDM/NBR/PVC |
| Usage | Air Condition Cooper Protector |