| Packaging Details | Standard Package |
|---|---|
| Delivery Time | 45-75 days |
| Payment Terms | T/T,D/P,D/A,L/C |
| Supply Ability | 50 Units/Month |
| Place of Origin | Qingdao, China |
| Application | Pipeline Joint Closure |
|---|---|
| Transport Package | Standard Package |
| HS Code | 3921909090 |
| Connection | Welding |
| Customized | Customized |
| Packaging Details | plastic warp film |
|---|---|
| Delivery Time | 45-90 days |
| Payment Terms | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Supply Ability | 50 units/ year |
| Place of Origin | Qingdao,China |
| Application | Pipeline Joint Closure |
|---|---|
| Transport Package | Standard Package |
| HS Code | 3921909090 |
| Connection | Welding |
| Customized | Customized |
| Diameter Range | 110-2000mm |
|---|---|
| Cooling Method | Water |
| Warranty | 1 Year |
| Extruder | HSD-120x38 |
| Usage | Pipe-in-Pipe Assembling |
| Packaging Details | By order |
|---|---|
| Delivery Time | 45-90 days |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 30 sets/year |
| Place of Origin | Qingdao,China |
| Style | Handheld |
|---|---|
| Character | Compact Design, Light In Weight |
| Transport Package | Standard Package |
| HS Code | 846880000 |
| Voltage | 220V 50Hz |
| Style | Handheld |
|---|---|
| Character | Compact Design, Light In Weight |
| Transport Package | Standard Package |
| HS Code | 846880000 |
| Voltage | 220V 50Hz |
| Specification | 2.5mm To 4mm |
|---|---|
| Production Capacity | 5 Tons/Day |
| Transport Package | Standard Package |
| HS Code | 39169090 |
| Payment Terms | Western Union,T/T,D/P |
| Screw No. | Single-screw |
|---|---|
| HS Code | 8477109000 |
| Production Capacity | 10 Unit/Year |
| After-sales Service | Overseas Installation, Free Technical Supporting |
| Automation | Automatic |