| Board Layers | Single Plate |
|---|---|
| Customization | Customizable |
| Basing Tape Max. Width | 1000mm |
| Adhesive Coating Thickness | 0.1-0.5mm |
| Material | PE |
| Packaging Details | Standard packaging |
|---|---|
| Delivery Time | 90 days |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 100set a year |
| Place of Origin | China |
| Type | Sheet Extruder |
|---|---|
| Product Type | Extrusion Molding Machine |
| Feeding Mode | One Feed |
| Assembly Structure | Separate Type Extruder |
| Engagement System | Full Intermeshing |
| Feeder System | Vacuum Feeder |
|---|---|
| Packaged | Wooden Cases And Pallets |
| Pipe Range | 110-2000mm |
| Tractor Device | Four To Twelve-jaw Tractor |
| Cutting Device | Planetary Cutter |
| Packaging Details | Standard packaging |
|---|---|
| Delivery Time | 90 days |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 100set a year |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Standard Package |
|---|---|
| Delivery Time | 45-75 days |
| Payment Terms | T/T,D/P,D/A,L/C |
| Supply Ability | 50 Units/Month |
| Place of Origin | Qingdao, China |
| Application | Pipeline Joint Closure |
|---|---|
| Transport Package | Standard Package |
| HS Code | 3921909090 |
| Connection | Welding |
| Customized | Customized |
| Packaging Details | By order |
|---|---|
| Delivery Time | 45-90 days |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 30 sets/year |
| Place of Origin | Qingdao,China |
| Packaging Details | plastic warp film |
|---|---|
| Delivery Time | 45-90 days |
| Payment Terms | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Supply Ability | 50 units/ year |
| Place of Origin | Qingdao,China |
| Application | Pipeline Joint Closure |
|---|---|
| Transport Package | Standard Package |
| HS Code | 3921909090 |
| Connection | Welding |
| Customized | Customized |