| Screw | Single-Screw |
|---|---|
| Computerized | Computerized |
| Customized | Customized |
| Specification | Sj120/33, Sj200/33 |
| Automation | Automatic |
| Style | Handheld |
|---|---|
| Character | Compact Design, Light In Weight |
| Transport Package | Standard Package |
| HS Code | 846880000 |
| Voltage | 220V 50Hz |
| Customization | Available |
|---|---|
| After-sales Service | Technical Service With Free, Training The Workers |
| Warranty | 12 Months |
| Model NO. | 3pe |
| Type | Coating Production Line |
| After-sales Service | Installation And Training |
|---|---|
| Warranty | 12 Months |
| Type | Coating Production Line |
| Coating | Vacuum Coating |
| Substrate | Steel |
| Model NO. | HSD -2000 |
|---|---|
| Screw No. | Single-screw |
| Automation | Automatic |
| Computerized | Computerized |
| Certification | ISO9001:2008, QS |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Condiation | New |
| Screw No. | Single Screw |
| Automation | Automatic |
| Computerized | Computerized |
| Tube Dia. | 6-50mm |
|---|---|
| Sheet Width | 500-1500mm |
| Flexible Production | Intelligent Manufacturing |
| Usage | Aircondition Cooper Protector |
| Packaging Details | Standard Package |
| Sheet Width | 500-1500mm |
|---|---|
| Specification | 1200.00cm * 230.00cm * 260.00cm |
| Usage | Aircondition Cooper Protector |
| Structure | Horizontal |
| Packaging Details | Standard Package |
| Packaging Details | Stardard package |
|---|---|
| Delivery Time | 15 days |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 1000 sets per year |
| Place of Origin | China |
| Transmission Type | Flexible |
|---|---|
| Automatic Production Line | Assembly |
| Computer System | Full Auto |
| Specification | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1. ISO9001 |
| Customized | Customized |