| Type | Coating Production Line |
|---|---|
| Coating Layer | Internal Fbe And External 3lpe |
| Spray Gun Method | High Voltage Electrostatic Spray Gun |
| Applications | Oil, Natural Gas, And Water Supply Pipelines |
| Packaging Details | Wooden/Plastic Film |
| Type | Coating Production Line |
|---|---|
| Coating Layer | Internal Fbe And External 3lpe |
| Spray Gun Method | High Voltage Electrostatic Spray Gun |
| Applications | Oil, Natural Gas, And Water Supply Pipelines |
| Packaging Details | Wooden/Plastic Film |
| Spray Gun Method | High Voltage Electrostatic Spray Gun |
|---|---|
| Heating Method | Medium-Frequency Heating System |
| Applications | Oil, Natural Gas, And Water Supply Pipelines |
| Type | Coating Production Line |
| Packaging Details | Wooden/Plastic Film |
| Type | Coating Production Line |
|---|---|
| Usuage | Derusting &Anticorrosion |
| Pipe Length | 6-12m |
| Surface Treatment Grade | ≥SA2.5 |
| Pipe Range | 48-3000mm |
| Pipe Range | 50-426mm |
|---|---|
| Type | Coating Production Line |
| Certification | CE,ISO 9001,SGS |
| Condition | NEW |
| Control System | PLC |
| Type | Coating Production Line |
|---|---|
| Coating | PE Extrusion |
| Elbow Angle | 15-90 Degrees |
| Function | Anti-Corrosion And Heat Preservation |
| Packaging Details | Plastic Film and Wooden Pallet |
| Pipe Diameter Range | Φ219-Φ1420mm |
|---|---|
| Pipe Length | 1-3m |
| Brand Name | Huashida |
| Minimum Order Quantity | 1 Set |
| Operating Mode | Automatic/Manual |
| Pipe Diameter Range | Φ219-Φ1420mm |
|---|---|
| Pipe Length | 1-3m |
| Brand Name | Huashida |
| Minimum Order Quantity | 1 Set |
| Operating Mode | Automatic/Manual |
| Pipe Diameter Range | Φ219-Φ1420mm |
|---|---|
| Pipe Length | 1-3m |
| Brand Name | Huashida |
| Minimum Order Quantity | 1 Set |
| Operating Mode | Automatic/Manual |
| Pipe Diameter Range | Φ219-Φ1420mm |
|---|---|
| Pipe Length | 1-3m |
| Brand Name | Huashida |
| Minimum Order Quantity | 1 Set |
| Operating Mode | Automatic/Manual |