| Automation | Automatic |
|---|---|
| Customized | Customized |
| After-sales Service | Technical Service With Free,Training The Workers |
| Water Consumption | 1.0m³/Min |
| Installed Power | 230kw |
| Automation | Automatic |
|---|---|
| Series | Dwcp-600,Dwcp-1000 |
| Transport Package | Standard Package |
| Computerized | Computerized |
| Customized | Customized |
| Automation | Automatic |
|---|---|
| Customized | Customized |
| After-sales Service | Technical Service With Free,Training The Workers |
| Water Consumption | 1.0m³/Min |
| Installed Power | 230kw |
| Model NO. | 200-600mm |
|---|---|
| Material | PP/PE |
| Screw No. | Single-screw |
| HDPE | 600kg/H |
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |
| Model NO. | 200-600mm |
|---|---|
| Automation | Automation |
| Material | PP/PE |
| Screw No. | Single-screw |
| HDPE | 600kg/H |
| Automation | Automatic |
|---|---|
| Customized | Customized |
| After-sales Service | Technical Service With Free,Training The Workers |
| Water Consumption | 1.0m³/Min |
| Installed Power | 230kw |
| Automation | Automatic |
|---|---|
| Customized | Customized |
| After-sales Service | Technical Service With Free,Training The Workers |
| Water Consumption | 1.0m³/Min |
| Installed Power | 230kw |
| Model NO. | 200-600mm |
|---|---|
| Condition | New |
| Material | PP/PE |
| Screw No. | Single-screw |
| HDPE | 600kg/H |
| Model NO. | 200-600mm |
|---|---|
| Automation | Automation |
| Condition | New |
| Material | PP/PE |
| Screw No. | Single-screw |
| Automation | Automatic |
|---|---|
| Customized | Customized |
| After-sales Service | Technical Service With Free,Training The Workers |
| Water Consumption | 1.0m³/Min |
| Installed Power | 230kw |