| Automation | Automation |
|---|---|
| Screw No. | Single-screw |
| Customized | Customized |
| HDPE | 600kg/H |
| HS Code | 39209990 |
| Automation | Automation |
|---|---|
| Screw No. | Single-screw |
| Customized | Customized |
| HDPE | 600kg/H |
| HS Code | 39209990 |
| Automation | Automation |
|---|---|
| Screw No. | Single-screw |
| Customized | Customized |
| HDPE | 600kg/H |
| Max Speed | 6m/Min, 1.2m/Min |
| Automation | Automation |
|---|---|
| Screw No. | Single-screw |
| Customized | Customized |
| HDPE | 600kg/H |
| Max Speed | 6m/Min, 1.2m/Min |
| Material | PP/HDPE |
|---|---|
| Condition | New |
| Warranty | 1 Year, |
| Application | Pipe,Energy Supply Pipe,Furniture,Decorative,Mainly Used In Decoration |
| Automatic Grade | Automatic |
| HDPE | 600kg/H |
|---|---|
| Material | PP/PE |
| Specification | 1000.00cm * 220.00cm * 180.00cm |
| Screw No. | Single-screw |
| Packaging Details | By order |
| HDPE | 600kg/H |
|---|---|
| Material | PP/PE |
| Specification | 1000.00cm * 220.00cm * 180.00cm |
| Screw No. | Single-screw |
| Packaging Details | By order |
| Total Power | 400 Kw |
|---|---|
| Extrusion Speed | 05.-5 |
| Capacity Kg/h | 600 240 |
| Dimension (m) | 32*16*6.0 |
| Packaging Details | By order |
| Material | PP/HDPE |
|---|---|
| Number Of Layers | Double Layer |
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |
| Field | Drainage/Water Supply/Sewage Discharge/Agricultura |
| Packaging Details | Standard Packing |
| Screw No. | Single-screw |
|---|---|
| Number Of Layers | Double Layer |
| Material | PP/HDPE |
| Max Output | 1000kg/H |
| Field | Drainage/Water Supply/Sewage Discharge/Agricultura |