| Packaging Details | Standard packaging |
|---|---|
| Delivery Time | 90 days |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 100set a year |
| Place of Origin | China |
| Automation | Automation |
|---|---|
| Screw No. | Single-screw |
| Customized | Customized |
| HDPE | 600kg/H |
| Max Speed | 6m/Min, 1.2m/Min |
| Automation | Automation |
|---|---|
| Screw No. | Single-screw |
| Customized | Customized |
| HDPE | 600kg/H |
| Max Speed | 6m/Min, 1.2m/Min |
| Style | Portable |
|---|---|
| Type | Hand Extruder |
| HS Code | 8468800000 |
| Packaging Details | 570*500*160mm |
| Delivery Time | 60DAYS |
| Specification | 570*500*160mm |
|---|---|
| Transport Package | Alloy Box |
| Weight | 4.8kg |
| Packaging Details | Alloy Box |
| Delivery Time | 60days |
| Style | Handheld |
|---|---|
| Character | Compact Design, Light In Weight |
| Transport Package | Standard Package |
| HS Code | 846880000 |
| Voltage | 220V 50Hz |
| Voltage | 220V |
|---|---|
| Packaging Details | 570*500*160mm |
| Delivery Time | 7 days |
| Payment Terms | L/C,T/T,Western Union |
| Supply Ability | 50 units/month |
| HS Code | 3921909090 |
|---|---|
| Transport Package | Mandrel And Carton |
| Specification | Diameter From 2.5mm-4.0mm |
| Rod Dia. | 3.5-4mm |
| Color | White, Black And Purpuse-Made |
| Character | Compact Design Light In Weight |
|---|---|
| Model No | Hj-30b |
| Voltage | 220V-230V |
| Power | Electric |
| Guarantee | One Year Warranty |
| Usage | Weld HDPE Pipe |
|---|---|
| Head Type | Round |
| Thickness | 2-18mm |
| Packaging Details | Standard Package |
| Delivery Time | 60days |