| Packaging Details | Standard Package for Export |
|---|---|
| Delivery Time | 2 months |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 30 set/year |
| Place of Origin | China |
| HS Code | 8477209000 |
|---|---|
| Condition | New |
| Coating Structure | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Coating Type | Internal, External |
| Coating Material | Epoxy Powder, Adhesive, Polyethylene |
| Operation Method | Automatic |
|---|---|
| Package Size | 1000.00cm * 220.00cm * 180.00cm |
| Trade Mark | HSD |
| Transport Package | Standard Package For Export |
| Heating Method | Induction Heating |
| Model | 50-4200mm |
|---|---|
| Surface Treatment Grade | ≥SA2.5 |
| Package Gross Weight | 3000.000kg |
| Coating Material | Epoxy Powder, Adhesive, Polyethylene |
| Transport Package | Standard Package For Export |
| Package Size | 1000.00cm * 220.00cm * 180.00cm |
|---|---|
| Package Gross Weight | 3000.000kg |
| Substrate | Steel |
| Coating Structure | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Coating Material | Epoxy Powder, Adhesive, Polyethylene |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 70-90 days |
| Payment Terms | L/C,T/T |
| Supply Ability | 30 sets/ year |
| Place of Origin | Qingdao, China |
| Automatic Grade | Automatic |
|---|---|
| Power Source | Electric |
| Condition | NEW |
| Pipe Range | 48-3000mm |
| Anticorrosion Method | 3PE |
| Packaging Details | Stretch film and wooden brackets |
|---|---|
| Delivery Time | 45-90 days |
| Payment Terms | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Supply Ability | 50 Units/Month |
| Place of Origin | Qingdao,China |
| Fbe Thickness | 200-800um |
|---|---|
| Diameter Range | 50-426mm |
| PE Thickness | 2-3mm |
| Blasting | >2.5A |
| Packaging Details | Plastic Film and Wooden Pallet |