| Board Layers | Multilayer |
|---|---|
| Automation | Automatic |
| Certification | ISO9001:2008 |
| Basing Tape Thickness | 0.2-1mm |
| Adhesive Coating Thickness | 0.1-0.5mm |
| Board Layers | Multilayer |
|---|---|
| Automation | Automatic |
| Certification | ISO9001:2008 |
| Basing Tape Thickness | 0.2-1mm |
| Adhesive Coating Thickness | 0.1-0.5mm |
| Board Layers | Multilayer |
|---|---|
| Automation | Automatic |
| Certification | ISO9001:2008 |
| Basing Tape Thickness | 0.2-1mm |
| Adhesive Coating Thickness | 0.1-0.5mm |
| Board Layers | Multilayer |
|---|---|
| Automation | Automatic |
| Certification | ISO9001:2008 |
| Basing Tape Thickness | 0.2-1mm |
| Adhesive Coating Thickness | 0.1-0.5mm |
| Screw No. | Single-screw |
|---|---|
| Computerized | Computerized |
| Sleeve Thickness | 0.5-3mm |
| Part1 | Basic Film Extrusion Line |
| Part2 | Adhesive (EVA) Coating Line |
| Screw No. | Single-screw |
|---|---|
| Computerized | Computerized |
| Sleeve Thickness | 0.5-3mm |
| Part1 | Basic Film Extrusion Line |
| Part2 | Adhesive (EVA) Coating Line |
| Board Layers | Multilayer |
|---|---|
| Automation | Automatic |
| Certification | ISO9001:2008 |
| Basing Tape Thickness | 0.2-1mm |
| Basing Tape Max. Width | 1000mm |
| Screw No. | Single-screw |
|---|---|
| Substrate Thickness | ≥0.6mm |
| Part1 | Basic Film Extrusion Line |
| Part2 | Adhesive (EVA) Coating Line |
| Delivery Time | 60DAYS |
| Part1 | Basic Film Extrusion Line |
|---|---|
| Part2 | Adhesive (EVA) Coating Line |
| Condition | New |
| Types Of Sheets That Can Be Produced | PE |
| Sleeve Thickness | 0.1-30mm |
| Type | Sheet Extruder |
|---|---|
| Assembly Structure | Separate Type Extruder |
| Screw | Single-Screw |
| Engagement System | Full Intermeshing |
| Screw Channel Structure | Deep Screw |