| HDPE | 600kg/H |
|---|---|
| Material | PP/PE |
| Specification | 1000.00cm * 220.00cm * 180.00cm |
| Screw No. | Single-screw |
| Packaging Details | By order |
| Automation | Automation |
|---|---|
| Screw No. | Single-screw |
| Customized | Customized |
| HDPE | 600kg/H |
| Max Speed | 6m/Min, 1.2m/Min |
| Model NO. | Hj-30b |
|---|---|
| Frequency Range | Low Frequency |
| Style | Portable |
| Material | HDPE Welding Rod |
| Voltage | 220V 50Hz |
| Plastic Processed | PE/PP |
|---|---|
| Feeding Mode | One Feed |
| Screw | Single-Screw |
| Screw Channel Structure | Deep Screw |
| Automation | Automatic |
| Plastic Processed | PE/PP |
|---|---|
| Feeding Mode | One Feed |
| Screw | Single-Screw |
| Screw Channel Structure | Deep Screw |
| Automation | Automatic |
| Feeding Mode | One Feed |
|---|---|
| Product Thickness | 0.1-30mm |
| Product Width | Maximum 3000mm |
| Board Layers | Single & Multilayer Sheet |
| Packaging Details | Wooden Cases and Pallets |
| Screw No. | Single-screw |
|---|---|
| Computerized | Computerized |
| Sleeve Thickness | 0.5-3mm |
| Part1 | Basic Film Extrusion Line |
| Part2 | Adhesive (EVA) Coating Line |
| Screw No. | Single-screw |
|---|---|
| Computerized | Computerized |
| Sleeve Thickness | 0.5-3mm |
| Part1 | Basic Film Extrusion Line |
| Part2 | Adhesive (EVA) Coating Line |
| Board Layers | Multilayer |
|---|---|
| Automation | Automatic |
| Condition | New |
| Width | 800mm-1600mm |
| HS Code | 8477209000 |
| HDPE | 600kg/H |
|---|---|
| Material | PP/PE |
| Specification | 1000.00cm * 220.00cm * 180.00cm |
| Screw No. | Single-screw |
| Packaging Details | By order |