| Feeding Mode | One Feed |
|---|---|
| Screw | Single-Screw |
| Automation | Automatic |
| Film Thickness | 0.1-30mm |
| Product Type | Extrusion Molding Machine |
| Feeding Mode | One Feed |
|---|---|
| Screw | Single-Screw |
| Automation | Automatic |
| Film Thickness | 0.1-30mm |
| Product Type | Extrusion Molding Machine |
| Power Supply | 3 Phrase, 380V 50Hz |
|---|---|
| Screw No. | Single-screw |
| Customized | Customized |
| After-sales Service | Technical Service With Free,Training The Workers |
| Certification | CE, ISO9001:2008, QS, GMP |
| Product Type | PVC /PE/PP / ABS / PP /PS Sheet |
|---|---|
| Board Layers | Single & Multilayer Sheet |
| Product Thickness | 0.1-30mm |
| Product Width | Maximum 3000mm |
| Condition | New |