| Condition | New |
|---|---|
| Usage | District Heat/Chiller Supply |
| Working Pipe Material | PERT/PEX/PPR |
| Packaging Details | Standard Package |
| Delivery Time | 60Days |
| Power | 260KG |
|---|---|
| Type | Pipe Extruder |
| Dia .Range | 20-350mm |
| Application | Used For Sewerage And Drainage In City |
| Packaging Details | Standard Packing |
| Diameter Ranging | Φ32 To Φ426mm |
|---|---|
| Material | PE |
| Applications | Gas Supply Pipe/Heating Supply Pipe |
| Packaging Details | Standard Package |
| Delivery Time | 60days |
| Surface Cleaning Grade | SA2.5 |
|---|---|
| Steel Pipe Diameter Range | 32mm - 426mm |
| Applications | Gas Supply Pipe/Heating Supply Pipe |
| Packaging Details | Standard Package |
| Delivery Time | 60days |
| Automatic Grade | Automatic |
|---|---|
| Material | NBR/PVC/EPDM |
| Power | 3 Phase,50Hz |
| Transport Package | Standard Package |
| Customized | Customized |
| Screw No. | Single-screw |
|---|---|
| Computerized | Computerized |
| Customized | Customized |
| After-sales Service | Technical Service With Free,Training The Workers |
| Specification | PERT-50/200MM |
| Automatic Grade | Automatic |
|---|---|
| Material | NBR/PVC/EPDM |
| Power | 3 Phase,50Hz |
| Transport Package | Standard Package |
| Customized | Customized |
| Condition | New |
|---|---|
| Theory | Automation |
| Applications | Gas Supply Pipe/Heating Supply Pipe |
| Type | Pipe Production Line |
| Packaging Details | Standard Package |
| Pipe Material | Steel/Plastic |
|---|---|
| Type | Pipe Production Line |
| Applications | Gas Supply Pipe/Heating Supply Pipe |
| Customized | Customized |
| Packaging Details | Qingdao China |
| Automation | Automatic |
|---|---|
| Cutting Method | Dust-Free Planetary Cutting |
| Control System | Siemens |
| Manufacturer | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd |
| Packaging Details | Standard Pakage |