| Application | Used For Sewerage And Drainage In City |
|---|---|
| Apply To | Pert Flexible Insulation Pipes And Pert Rigid Insulation |
| Power | 260kg |
| Screw No. | Single-screw |
| Packaging Details | Standard Packing |
| Three Layers | Inner Pipe + PU Foam + HDPE Outer |
|---|---|
| Inner Pipe | PE-Xa Or PE-Rt II Material |
| Application | Used For Sewerage And Drainage In City |
| Screw No. | Single-screw |
| Packaging Details | Standard Packing |
| Screw No. | Single-screw |
|---|---|
| Customized | Customized |
| Application | Used For Sewerage And Drainage In City |
| Apply To | Flexible Insulation Pipes Pert Rigid Insulation |
| Packaging Details | Standard Packing |
| Apply To | Flexible Insulation Pipes Pert Rigid Insulation |
|---|---|
| Automation | Automatic |
| Capacity | 500kg |
| Foaming Layer | Soft Polyurethane Foam Rigid Polyurethane Foam |
| Packaging Details | Standard Packing |
| Material | PP/HDPE |
|---|---|
| Number Of Layers | Double Layer |
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |
| Field | Drainage/Water Supply/Sewage Discharge/Agricultura |
| Packaging Details | Standard Packing |
| Place | Indoor |
|---|---|
| Cleaning Level | SA2.5 |
| Extruder | Single Screw Extruder |
| Method Type | Automatic |
| Coating Materials | Polyethylene, Adhesive, Epoxy |
| Place | Indoor |
|---|---|
| Cleaning Level | SA2.5 |
| Extruder | Single Screw Extruder |
| Method Type | Automatic |
| Coating Materials | Polyethylene, Adhesive, Epoxy |
| Place | Indoor |
|---|---|
| Cleaning Level | SA2.5 |
| Extruder | Single Screw Extruder |
| Method Type | Automatic |
| Coating Materials | Polyethylene, Adhesive, Epoxy |
| Place | Indoor |
|---|---|
| Cleaning Level | SA2.5 |
| Extruder | Single Screw Extruder |
| Method Type | Automatic |
| Coating Materials | Polyethylene, Adhesive, Epoxy |
| Place | Indoor |
|---|---|
| Cleaning Level | SA2.5 |
| Extruder | Single Screw Extruder |
| Method Type | Automatic |
| Coating Materials | Polyethylene, Adhesive, Epoxy |