| Calibration Method | Vacuum And Water Spraying Cooling |
|---|---|
| After-sales Service | Overseas Installation, Free Technical Supporting |
| Raw Material | PE |
| Packaging Details | Standard Package |
| Delivery Time | 60days |
| Pipe Performance | Flexible Or Rigid |
|---|---|
| Line Length | 60m |
| Usage | District Heat/Chiller Supply |
| Packaging Details | Standard Package |
| Delivery Time | 60Days |
| Speed | 6m-10m/Min |
|---|---|
| Pipe Dia | 20-300mm |
| After-sales Service | Installation And Training |
| Packaging Details | Standard Package |
| Delivery Time | 60Days |
| Automatic Grade | Automatic |
|---|---|
| Material | NBR/PVC/EPDM |
| Power | 3 Phase,50Hz |
| Transport Package | Standard Package |
| Customized | Customized |
| Packaging Details | Standard packaging |
|---|---|
| Delivery Time | 60-90 days |
| Payment Terms | T/T,D/A,L/C |
| Supply Ability | 30 sets a year |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Standard packaging |
|---|---|
| Delivery Time | 60-90 days |
| Payment Terms | T/T,D/A,L/C |
| Supply Ability | 30 sets a year |
| Place of Origin | China |
| Pipe Diameter | 20-630mm |
|---|---|
| Transport Package | Standard Package For Export |
| Calibration Method | Vacuum |
| Automation | Automatic |
| Computerized | Computerized |
| After-sales Service | Technical Service With Free,Training The Workers |
|---|---|
| Cutting Method | Dust-Free Planetary Cutting |
| Transmission Type | Rigid |
| Computerized | Computerized |
| Customized | Customized |
| After-sales Service | Technical Service With Free,Training The Workers |
|---|---|
| Cutting Method | Dust-Free Planetary Cutting |
| Transmission Type | Rigid |
| Computerized | Computerized |
| Customized | Customized |
| After-sales Service | Technical Service With Free,Training The Workers |
|---|---|
| Cutting Method | Dust-Free Planetary Cutting |
| Transmission Type | Rigid |
| Computerized | Computerized |
| Customized | Customized |