| Material | PP/HDPE |
|---|---|
| Max Output | 1000kg/H |
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |
| Field | Drainage/Water Supply/Sewage Discharge/Agricultura |
| Packaging Details | Standard Packing |
| HDPE | 600kg/H |
|---|---|
| Material | PP/PE |
| Specification | 1000.00cm * 220.00cm * 180.00cm |
| Screw No. | Single-screw |
| Packaging Details | By order |
| Screw No. | Single-screw |
|---|---|
| Automatic | Computerized |
| Condition | New |
| After-sales Service | 1 Year |
| HDPE | 600kg/H |
| Warranty | 6-12 Months |
|---|---|
| Automatic | Automatic |
| Tube Dia | 16/20/25/32/40/50/63/75/89/110 Mm |
| Material | EPDM/NBR/PVC |
| Usage | Air Condition Cooper Protector |
| Material | EPDM/NBR/PVC |
|---|---|
| Packaging Details | 1200*230*260 cm |
| Delivery Time | Delivery time |
| Payment Terms | L/C,T/T,Western Union |
| Supply Ability | 30 set/year |
| Condition | New |
|---|---|
| Power | 380V 50Hz |
| Colour | Any |
| Application | Drainage/Water Supply/Sewage Discharge/Agricultura |
| Specification | 100 - 5000 Mm |
| Specification | 20 - 800 Mm |
|---|---|
| Colour | Any |
| Method | Vaccum |
| Temperature | 5 - 50 C |
| Packaging Details | Standard Package |
| Coating | FBE Powder |
|---|---|
| PE Thickness | 2-3mm |
| Blasting | >2.5A |
| Transport Package | Plastic Film And Wooden Pallet |
| Specification | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |
| Coating | FBE Powder |
|---|---|
| PE Thickness | 2-3mm |
| Blasting | >2.5A |
| Transport Package | Plastic Film And Wooden Pallet |
| Specification | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |
| Coating | FBE Powder |
|---|---|
| PE Thickness | 2-3mm |
| Blasting | >2.5A |
| Transport Package | Plastic Film And Wooden Pallet |
| Specification | EN253, EN448, EN728, ISO1133, ISO8501-1 |