| Material | PE, PP, PVC, And More |
|---|---|
| Specification | 2mm To 5mm |
| Color | Black, White, Blue, Yellow, And More |
| Products Feature | Acid Resistant |
| Customization | Available |
| Specification | 2.5mm To 4mm |
|---|---|
| Production Capacity | 5 Tons/Day |
| Transport Package | Standard Package |
| HS Code | 39169090 |
| Payment Terms | Western Union,T/T,D/P |
| Specification | 2.5mm To 4mm |
|---|---|
| Production Capacity | 5 Tons/Day |
| Transport Package | Standard Package |
| HS Code | 39169090 |
| Payment Terms | Western Union,T/T,D/P |
| Color | By Order |
|---|---|
| Specification | 10-20 Kilograms /roll |
| Welding Core Type | Plastic |
| Packaging Details | Mandrel and Carton |
| Delivery Time | 60Days |
| Electrode Coating Type | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| Color | By Order |
| Extended Length | 10-20mm |
| Packaging Details | Mandrel and Carton |
| Delivery Time | 60Days |
| Specification | 10-20 Kilograms /roll |
|---|---|
| HS Code | 8477209000 |
| Color | By Order |
| Packaging Details | Mandrel and Carton |
| Delivery Time | 60Days |
| Diameter | 4.0mm |
|---|---|
| Length | 400-500mm |
| Extended Length | 10-20mm |
| Packaging Details | Mandrel and Carton |
| Delivery Time | 60Days |
| Electrode Coating Type | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| Application | Handheld Welder |
| Color | By Order |
| Packaging Details | Mandrel and Carton |
| Delivery Time | 60Days |
| Diameter | 4.0mm |
|---|---|
| Length | 400-500mm |
| Welding Power AC | AC |
| Packaging Details | Mandrel and Carton |
| Delivery Time | 60Days |