| Specification | PE-780 |
|---|---|
| Main Extruder | 90 |
| Pipe Diameter (mm) | 930mm |
| Capacity (kg/h) | 700 |
| Packaging Details | according to the actual condition |
| Specification | PE-910 |
|---|---|
| Main Extruder | 130 |
| Pipe Diameter (mm) | 1160mm |
| Capacity (kg/h) | 600kg/h |
| Packaging Details | according to the actual condition |
| Specification | PE-960 |
|---|---|
| Main Extruder | 150 |
| Pipe Diameter (mm) | 960 |
| Capacity (kg/h) | 800kg/h |
| Packaging Details | according to the actual condition |
| Model | E-960/1680 |
|---|---|
| Main Extruder | SJ-150/33 |
| Pipe Diameter (mm) | Φ960-1680 |
| Capacity (kg/h) | 800-1200 |
| Installed Power (kw) | 580 |
| Model | PE-420/960 |
|---|---|
| Main Extruder | SJ-90/33 |
| Pipe Diameter (mm) | Φ420-960 |
| Capacity (kg/h) | 550-700 |
| Installed Power (kw) | 380 |
| Pipe Material | HDPE/Steel |
|---|---|
| Cooling Water Consumption | 10m3/h |
| Pipe Diameter Range | 50mm-200mm |
| Total Power | 200kW |
| Model | ABC-123 |
| Total Power | 150KW |
|---|---|
| Production Capacity | 1000 Meters Per Hour |
| Insulation Material | Polyurethane Foam |
| Pipe Diameter Range | 20mm - 200mm |
| Pipe Length Range | 6m - 12m |
| Specification | PE-365/760 |
|---|---|
| Main Extruder | SJ-90/33 |
| Pipe Diameter (mm) | Φ365-960 |
| Capacity (kg/h) | 550-700 |
| Installed Power (kw) | 360 |
| Specification | PE-880 |
|---|---|
| Main Extruder | 110 |
| Pipe Diameter (mm) | 960mm |
| Capacity (kg/h) | 800 |
| Packaging Details | according to the actual condition |
| Specification | PE-990 |
|---|---|
| Main Extruder | 170 |
| Pipe Diameter (mm) | 1060mm |
| Capacity (kg/h) | 800-1200 |
| Packaging Details | according to the actual condition |