| Material | PE, PP, PVC, And More |
|---|---|
| Specification | 2mm To 10mm |
| Color | Any |
| Packaging Details | Standard Package |
| Delivery Time | 60 days |
| Model | SBJZ-800 |
|---|---|
| Plastic Processed | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
| HS Code | 8477209000 |
| Width | 3000mm |
| Computerization | Computerized |
| Plastic Processed | PE |
|---|---|
| Width | 3000mm |
| Computerization | Computerized |
| Screw | Single-Screw |
| Extrusion System | Mono-Layer Or Multi-Layer |
| Transport Package | Standard Package |
|---|---|
| Trademark | HSD |
| HS Code | 8477109000 |
| Automation | Automatic |
| Product Width | 50-300mm |