| Capacity | 250-1350 Kg/h |
|---|---|
| Installed Power | 160 Kw-650kw |
| Length | 25-45 Mm |
| Packaging Details | Standard package |
| Delivery Time | 90 days |
| Screw | Single Screw |
|---|---|
| Voltage | 380V 50Hz |
| Pipe Range | 20-160mm |
| Rhythm | Flow Production Line |
| Application | PVC, PE, PP, And HDPE Pipes |
| Material | PE, PP, PVC, And More |
|---|---|
| Specification | 2mm To 5mm |
| Color | Black, White, Blue, Yellow, And More |
| Products Feature | Acid Resistant |
| Customization | Available |