| HDPE | 600kg/H |
|---|---|
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |
| Material | PP/PE |
| Number Of Layers | Double Layer |
| Transport Package | Standard Packing |
| Packaging Details | By order |
|---|---|
| Delivery Time | 45-90 days |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 30 sets/year |
| Place of Origin | Qingdao,China |
| Packaging Details | By order |
|---|---|
| Delivery Time | 70-90 days |
| Payment Terms | L/C,T/T |
| Supply Ability | 50 set / year |
| Place of Origin | Qingdao,Huashida |
| Model NO. | 200-600mm |
|---|---|
| Condition | New |
| Material | PP/PE |
| Screw No. | Single-screw |
| HDPE | 600kg/H |
| Model NO. | 200-600mm |
|---|---|
| Automation | Automation |
| Material | PP/PE |
| Screw No. | Single-screw |
| HDPE | 600kg/H |
| HDPE | 600kg/H |
|---|---|
| Material | PP/PE |
| Specification | 1000.00cm * 220.00cm * 180.00cm |
| Screw No. | Single-screw |
| Packaging Details | By order |
| Packaging Details | Standard packaging |
|---|---|
| Delivery Time | 90 days |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 100set a year |
| Place of Origin | China |
| Application | Producing Pre-Insulated Pipe Jacket |
|---|---|
| Cutting Method | Dust-Free Planetary Cutting |
| Screw No. | Single-screw |
| Computerized | Computerized |
| After-sales Service | Technical Service With Free,Training The Workers |
| Screw No. | Single-screw |
|---|---|
| Computerized | Computerized |
| Customized | Customized |
| After-sales Service | Technical Service With Free,Training The Workers |
| Specification | PERT-50/200MM |
| Screw No. | Single-screw |
|---|---|
| Computerized | Computerized |
| Customized | Customized |
| After-sales Service | Technical Service With Free,Training The Workers |
| Specification | PERT-50/200MM |