| Automation | Automatic |
|---|---|
| Condition | New |
| Speed | 6m-10m/Min |
| Specification | 1200.00cm *1000.00cm * 1000.00cm |
| Packaging Details | Standard Package |
| Computerized | Computerized |
|---|---|
| Customized | Customized |
| Line Length | 60m |
| Screw No. | Single-screw |
| Packaging Details | Standard Package |
| Board Layers | Multilayer |
|---|---|
| Automation | Automatic |
| Certification | ISO9001:2008 |
| Basing Tape Thickness | 0.2-1mm |
| Adhesive Coating Thickness | 0.1-0.5mm |
| Feeding Mode | One Feed |
|---|---|
| Screw | Single-Screw |
| Automation | Automatic |
| Film Thickness | 0.1-30mm |
| Product Type | Extrusion Molding Machine |
| Feeding Mode | One Feed |
|---|---|
| Screw | Single-Screw |
| Automation | Automatic |
| Film Thickness | 0.1-30mm |
| Product Type | Extrusion Molding Machine |
| FBE Thickness | 200-800 Um |
|---|---|
| Packaging Details | 1000*1000*1000 |
| Delivery Time | 45 days |
| Payment Terms | L/C,T/T,Western Union |
| Supply Ability | 30 Set/Year |
| Feeding Mode | One Feed |
|---|---|
| Screw | Single-Screw |
| Automation | Automatic |
| Film Thickness | 0.1-30mm |
| Product Type | Extrusion Molding Machine |
| Screw | Single-Screw |
|---|---|
| Automation | Automatic |
| Customized | Customized |
| Crawler Lengh | 2.5m Effective Length |
| Crawler Feet | 2-12 Feet |
| Fuel | Electric |
|---|---|
| Type | Rotary Abrator |
| Cleanliness | High Cleanliness |
| Automation | Automatic |
| Certification | CE |
| Fuel | Electric |
|---|---|
| Type | Rotary Abrator |
| Cleanliness | High Cleanliness |
| Automation | Automatic |
| Certification | CE |