| Automation | Automatic |
|---|---|
| Customized | Customized |
| After-sales Service | Technical Service With Free,Training The Workers |
| Water Consumption | 1.0m³/Min |
| Installed Power | 230kw |
| Capacity | 250-1350 Kg/h |
|---|---|
| Installed Power | 160 Kw-650kw |
| Length | 25-45 Mm |
| Packaging Details | Standard package |
| Delivery Time | 90 days |
| Packaging Details | Standard Package |
|---|---|
| Delivery Time | 5-8 weeks |
| Payment Terms | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Supply Ability | 50 Units/Month |
| Place of Origin | Qingdao |
| Style | Handheld |
|---|---|
| Character | Compact Design, Light In Weight |
| Transport Package | Standard Package |
| HS Code | 846880000 |
| Voltage | 220V 50Hz |
| Raw Material | PE |
|---|---|
| Customized | Customized |
| Calibration Method | Vacuum And Water Spraying Cooling |
| Packaging Details | Standard Package |
| Delivery Time | 60days |
| Automation | Automatic |
|---|---|
| Customized | Customized |
| After-sales Service | Technical Service With Free,Training The Workers |
| Water Consumption | 1.0m³/Min |
| Installed Power | 230kw |
| Style | Handheld |
|---|---|
| Character | Compact Design, Light In Weight |
| Transport Package | Standard Package |
| HS Code | 846880000 |
| Voltage | 220V 50Hz |
| After-sales Service | Overseas Installation, Free Technical Supporting |
|---|---|
| Cutting Method | Planeatry Cutting |
| Transmission Type | Rigid |
| Computerized | Computerized |
| Customized | Customized |
| Capacity | 250-1350 Kg/h |
|---|---|
| Installed Power | 160 Kw-650kw |
| Length | 25-45 Mm |
| Packaging Details | standard package |
| Delivery Time | 90 days |
| Style | Handheld |
|---|---|
| Character | Compact Design, Light In Weight |
| Transport Package | Standard Package |
| HS Code | 846880000 |
| Voltage | 220V 50Hz |