| Structure | PE Backing+Adhesive |
|---|---|
| Aapplication | Protection Pipeline , Anticorrosion, Repair |
| Specification | 450, 500, 600, 650mm |
| Packaging Details | Standard Package |
| Delivery Time | 60days |
| Board Layers | Multilayer |
|---|---|
| Screw No. | Single-screw |
| Aapplication | Protection Pipeline , Anticorrosion, Repair |
| Automation | Automatic |
| Packaging Details | Standard Package |
| Condition | New |
|---|---|
| Specification | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
| Sleeve Thickness | 0.5-3mm |
| HS Code | 847710900 |
| Packaging Details | Standard Package |
| Automation | Automatic |
|---|---|
| Condition | New |
| HS Code | 847710900 |
| Screw No. | Single-screw |
| Packaging Details | Standard Package |
| Style | Handheld |
|---|---|
| Character | Compact Design, Light In Weight |
| Transport Package | Standard Package |
| HS Code | 846880000 |
| Voltage | 220V 50Hz |